PRANVERA NE NY ME XHEKI-VJOLLCA-HAJRO
Apr 02 2010 at 10:00PM in New York

PRANVERA NE NY ME XHEKI-VJOLLCA-HAJRO

Albis Party per ju organizon: Pranvera ne NY me 2 Prill ne restoranin Five Star me kengetaret e njohur nga Kosova ,ku per her te par ne Amerik dote keni mundesin ta ndigjoni live Xhekin ,Vjollca Haxhiun dhe kengetarin e njohur tashme per ju Hajro Ceka, nen orkestimin e Alfred Popaj

Time: 10:00PM till 4:00AM
Date: Apr 02 2010
Admission Fee: 0

Address: 13-05 43rd ave
City: queens State: New York Zip: 11101

For more information contact: Tel: 646-529-3220


Stay updated with the latest Events!
Join our Mailing List FREE!